Hasičská zbrojnice

Hasiči ukázali, že svépomocí udělat kus práce jde i v dnešní době. Ta svépomoc byla podmínkou přidělení krajské dotace ve výši 0,5 milionu korun. Výsledek stojí za to. Zázemí, kde hasiči získají sklad, tolik potřebnou šatnu a dvě sprchy, rozšíří se klubovna s kuchyňským koutem. Čtrnáct měsíců práce po odpoledních a víkendech. Jednou z posledních úprav byl i vjezd. Žulová dlažba byla vybrána jako nejvhodnější materiál, který bez problému přenese těžká hasičská auta a zároveň nebude rušit prostředí návsi. Výsledek můžete přijít posoudit všichni.

Na závěr poděkování. Poděkování všem, kteří tu svépomoc vzali vážně a ruku k dílu přiložili. Jmenovitě to byli především Jaroslav Boháček ml., Michal Sýkora, Jaroslav Hrachovec, Jaroslav Hrachovec ml., Tomáš Hrachovec, Tomáš Hrachovec ml., Karel Trefil, Oskar Bartoš a František Heil.

Sepsal Mirek Stoklasa

FOTO ZDE