Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasičský Zvolský bál

14. 2. 2009

Úderem dvacáté hodiny byl zahájen HASIČSKÝ ZVOLSKÝ BÁL který měl přívlastek: Má panenko hoří:-) Zahájení a celý program večera měla v rukou "stará známá" dvojice Iva a Marcel Pudichovi.Po jejich úvodním slovu krátce promluvil náš hasičský starosta a oficiálně tak zahájil rok hasičských oslav ve Zvoli.Celým večerem nás provázela svým skvělým hudebním výkonem Jihočeská skupina TOX z Tábora.Sokolovna ve Vraném byla vyzdobena obrázky na téma hasiči od dětí z naší základní školy,nechybělo jak historické tak současné hasičské oblečení a přilby.Celé dvě stěny byli polepeny fotkami z našich zásahů.Své představení nám předvedli děti ze školy které načvičili úžasný tanec v hasičských přilbách a s hadicí.Ve filmu Má panenko hoří jak si určitě vzpomínáte byla i soutěž MISS.Přece jenom nejsme tak hezký kluci jako slečny ve výše uvedeném snímku:-)) a proto jsme se raději zůčastnili soutěže o nejhezčí hasičskou nohu...Po promenédě za plentou jsme se vrátili do sálu a bylo zajímavé poslouchat od lidí názory která noha je čí,která je hezčí apod.Výsledky tajné nejsou,tak že z deseti soutěžících Zvolských hasičů se na místě třetím umístil Michal Nikorák,druhé místo zaujal Lukáš Zeman a pro pomyslné zlato za nejkrásnější nohu si šel Luboš Hrachovec(při převzetí ceny nám ještě všem ukázal své krásné spodní prádlo s tygříkem) Po vyhlášení byl parket vyhrezen jen hasičům a nemohla snad být vybrána jiná skladba než CO JSTE HASIČI... Dále v programu následovala pivní štafeta které se účastnili týmy: Hasiči - muži,s časem:     Hasičky:     Řadovkáři:       Dododo dna - ženy:      Přípravka:          .Pánové pili velké piva a dámy malé.Samozdřejmě nechybělo pomyslné rozkradení tomboly a zhasnutí v sále aby ti co jí rokradli to šli vrátit.Naštěstí ze šunkou nikdo přistižen nebyl a tak nebyla ostuda na celý sbor:-)) Naopak byla během tmy v sále odkryta bohatá tombola a štastní výherci si začali chodit pro své ceny.Po půlnoci byla za účasti členů našeho sboru losována hlavní tombola a jako poslední šel losovat Jaroslav Kopecký a to hlavní cenu která byla zapůjčení osobního vozidla KIA na víkend.Všem výhercům gratulujeme.Pak už jsi až do čtvrt na tři vzala slovo kapela a tančilo se,pilo se a zase se tančilo a zase ještě víc pilo:-) V půl třetí nás autobus naložil a tradá směr Zvole.Ještě bych pochválil starostu obce Marcela Pudicha za uvádění bálu ve velmi hezké historické uniformě.Dle mého názoru to byl velmi povedený bál a tímto bych vás rád pozval na další tančovačku která se bude konat 28.3.2009 v Ohrobci u Trojánků.Někteří již určitě tuší že se bude jednat o tradiční hasičskou country zábavu.

foto a časy ze štafety budou doplněny.

video: http://www.ceskavidea.cz/video/hori-ma-panenko-tombola/

 

Náhledy fotografií ze složky bál 14.2.2009