Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okrskové kolo soutěže v PS - Hodkovice

17. 5. 2014

První letošní soutěž proběhla v Hodkovicích. Na sice posekaném, ale nerovném, hrbolatém terénu. Naše družstvo dívek se umístilo na skvělém druhém místě. Ze třech soutěžících dívčích družstev . Družstvo mužů bohužel prvenství v okrskovém kole neobhájilo. Problém nastal u rozdělovače, kdy se hadice od proudařů zamotaly mezi páčku rozdělovače a "C" půlspojku. Následný tlak páčku z rozdělovače vylomil a půlspojku odpojil. Naštěstí se toto obešlo bez zranění. Díky časové ztrátě jsme potom skončili na pátém místě. Letos již moc soutěží neplánujeme. Musíme se soustředit především na přístavbu, úpravu naší hasičské zbrojnice a technický stav výjezdových vozidel.

 

Náhledy fotografií ze složky Okrskové kolo PS - Hodkovice 14.5.2014