Jdi na obsah Jdi na menu
 


VI. noční útočení ve Sloupu

11. 5. 2013

Po okrskové soutěži ve Zvoli se naše sportovní družstvo zůčastnilo VI. ročníku nočního útočení ve Sloupu. Letos se zůčastnilo rekordní počet soutěžících a to přes 30 soutěžících družstev mužů a žen. Soutěžní družstva byla rozdělena do dvou skupin (když tedy pominu standartní rozdělení na muže a ženy) byly to: PS 12 bez úprav a všechny ostatní - takže se zde vyskytovaly i motory o obsahu 2 100 ccm, kterým s naší "vyběhanou máňou" opravdu nelze konkurovat. Proto jsme si vybrali naší záložní motorovou stříkačku, která splňuje kategorii PS 12 bez úprav. V této kategorii jsme se umístili na výborném druhém místě. Závěrem byl chtěl poděkovat našim sousedům ze Lhoty za vzájemnou výpomoc a těšíme se na příští rok!

Foto: připravuje se...