Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odstranění stromů z komunikace - Březová

9. 6. 2010

17:09 Jednotce byl nahlášen padlý strom přes cestu z Vraného do Oleška ... Jednotka projela z Březové do Vraného a na žádný strom nenarazila.Cestou však upozornila operační středisko na nebezpečně nakloněný telefonní sloup nad vozovkou.Operační středisko poslalo jednotku mezi Okrouhlo a Zahořany kde byl padlý strom přes vozovku.Před příjezdem již tento strom odklidili pracovníci udržby silnic.Jednotka byla poslána zpět do Březové kde se nacházelo několik stromů padlým do drátů elektrického napětí.

Jednalo se o 10 asi 20m stromů padlých do el.napětí,na ploty,chatu a několik osobních automobilů.Po vypnutý el.energie rozvodnými závody jednotka pomocí někalika motorových pil odstranila stromy z komunikace a pomáhala majitelům okolních chat s prořezáním padlých stromů z chaty a automobilů.

použitá technika: CAS 25 K LIAZ 1+3

spolupráce: HZS Jílové,ČEZ - rozvodné závody,zástupce obce Březová - Oleško.