více udalostí - 15-16.8.2010

16. 8. 2010

Prakticky ihned po nedělním přívalu krup a vody se naše jednotka vydala pomáhat a zahraňovat.V prvních hodinách jezdila CAS 25K LIAZ 1+3,CAS 32 T815 1+3 a dodávkový automobil jednoho z členů JSDH.Celkem naše jednotka byla operačním střediskem vyslána k 22 událostem.Používali se hlavně motorové pily,čepradla,lana a ženijní nářadí.

Několik málo případů:

Popadané stromy na vozovku - Břežanské údolí

Požár kamionu - Radlík (jednotka cestou poslána na jinou událost)

Požár rod.domu - Jílové u Prahy

Zaplavená komunikace a garáž - Lhota

Osobní auto odplavené vodou - Zahořany

Požár trafostanice - Luka p.Medníkem (nemožnost zásahu,cestou zapadlé 2 jednotky hasičů s technikou)

Strom přes silnici - Luka p.Medníkem

Strom+sloup v drátech el.napětí - Károv

Uzavření hráze rybníka - Zvole

Monitoring obce - Zvole

Čerpání vody z garáře a přízemí - Zvole

Čerpání vody ze sklepa - Ohrobec

Čerpání vody ze sklepa - Zvole ul.Pod Věží (na tuto událost se jednotka musela dostavit a ještě bude muset několikrát,protože voda z polí neustále přitéka do sklepa rod,domu)

Čerpání vody ze sklepa - Zvole ul.Severní

Čerpání vody ze sklepa - Zvole ul.Přední

Čerpání vody ze sklepa - Zvole ul.Hlavní

Jak již bylo napsáno tak na většinu zásahu kde se čerpala voda ze sklepa se jednotka ještě několikrát vrátí o odčerpá vodu které neustále přitéká z podmačených a hledá si nové cesty.