Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár chaty - Jílové u Prahy

25. 11. 2012

V 1:03 obě vozidla vyjížděla k požáru zděné chaty mezi Jílovém u Prahy a obcí Studené. Chata se nacházela ve špatně přístupném terénu pro těžkou hasičskou techniku. Po příjezdu zásahové jednotky na místo události již zasahovali HZS a JSDH Jílové u Prahy. Přijela i JSDH Kamenný Újezdec. Chata byla již v plném rozsahu a začínal hořet i odpad (v podobě dřevěných oken, latí a jiných dřevin různého druhu), který byl rozsetý po celé zahradě. V prostorách na místě události, byl znesnadněn pohyb hustým dýmem a proto všichni zasahující hasiči museli mít dýchací přístroj. Jednotka prováděla doplňování vody, hasební a úklidové práce, nasvěcování místa události. Zlikvidováno 3x C proudy.

Použitá technika: CAS 32 T815 1+2, CAS K25 LIAZ 1+2

Spolupráce: HZS Jílové, JSDH Jílové, JSDH Kamenný Újezdec, Záchranná služba, Policie ČR a městská policie