Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár dílny - Oleško

13. 1. 2014

 Na první výjezd v letošním roce vyrazila jednotka v 01:45 na požár dílny v Olešku. Jednalo se o požár, který vznikl důsledkem nasypání popela okolo stěny. Fronta požáru se tedy rozšířila od stěny do prostoru střechy. Jednotka po příjezdu na místo provedla průzkum a následně hasební práce. Majitel nás v průběhu hasebních prací informomal že se za stěnou, která z venkovní části hořela, nacházejí 4 propan-butanové 2kg lahve. Uvnitř dílny bylo spoustu náhradních dílů a různých věcí, přes které se bylo obtížné dostat, protože vchod byl z druhé strany. Naštěstí se v dílně žádné P-B lahve nenacházely. Dále pak jednotka prováděla osvětlování místa události, vynášení věcí z dílny, rozebírání střechy a stěny. Uhašeno 1x C proudem.

Použitá technika: CAS K25 Liaz 1+3

Spolupráce: HZS Jílové, JSDH Okrouhlo, Policie ČR