Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár lesa u skladu trhavin - Psáry

17. 12. 2014

V 9:31 vyjela jednotka na požár stráně v lese - 20m od skladu trhavin. Jednalo se o taktické cvičení, které mělo prověřit součinnost jednotek a zjistit zda by byla zajištěna dodávka vody na místo události. Po příjezdu na místo jednotka začala s požární obranou. Na příjezdové cestě u vjezdu do areálu se zřídilo dočasné čerpací stanoviště. Mezi tímto stanovištěm a místem požáru kyvadlově dovážela vodu dvě CAS. Toto bylo zrušeno po příjezdu a zprovoznění speciálního čerpadla Somati z HZS Kladno. Celkem se na této akci podílelo 8 jednotek hasičů, velitel stanice Jílové, velitel čety Řevnice a velitel územního odboru Kladno.
 

Použitá technika: CAS 32 T815 1+3

 

Spolupráce: HZS Jílové, HZS Kladno, JSDH Okrouhlo, JSDH Osnice, JSDH Dolní Jirčany, JSDH Psáry, JSDH Jílové, JSDH Dolní Břežany

 

Náhledy fotografií ze složky Cvičení - Psáry 2014